Najczęściej zadawane pytania​

F.A.Q.

Jeśli chodzi o samo wejście do klubu (jako, że nie jesteśmy ,,siłownią”), aby ćwiczyć samemu to nie ma takiej opcji. Każdy trening odbywa się z trenerem.

Chcemy zapewnić naszym podopiecznym maksymalną prywatność, pełen profesjonalizm oraz indywidualizm.

Głównym celem Naszego studia jest indywidualne podejście do podopiecznego.

Niestety, ale nie obsługujemy.

Jak najbardziej, jedynie będziemy potrzebowali pisemnej zgody rodzica. Dodatkowo, jeśli nie skończyłeś 16 lat to zapraszamy do zobaczenia naszej promocyjnej oferty.

Nasze Studio nie ma z góry określonych godzin otwarcia. Trenerzy są na miejscu podczas indywidualnie umówionych treningów.

Dlatego najlepiej jest do Nas napisać lub zadzwonić. Wtedy odpowiemy na każde pytania.

Jeden trening w Naszym Studio trwa 1 godzinę.

Jest tu jednak wielkie, ALE gdyż nasi podopieczni mogą samemu przyjść chwile wcześniej przebrać się oraz samemu zrobić sobie rozruch.

Tak samo jest z końcem treningu, jeśli chcemy, aby nasz podopieczny zrobił na koniec cardio, trening wytrzymałościowy to dajemy mu możliwość zrobienia go samemu.

Więc realnie Wasza wizyta może trwać nawet 1 godzinę i 30 minut.

Jesteśmy Studiem Treningów Personalnych i nie podpisujemy żadnych umów.

Wybierając Nasz pakiet korzystasz z niego do momentu wykorzystania wszystkich dostępnych treningów. Po zakończeniu karnetu masz pełną swobodę zakończenia współpracy, choć mamy pewność, że doświadczenie będzie na tyle satysfakcjonujące, że będziesz chciał kontynuować .😇

Konsultacja żywieniowa głównie polega na badaniu analizy składu ciała oraz na przedstawieniu zasad współpracy. Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki OFERTA.

Tak, Studio posiada niezbędny sprzęt do przeprowadzenia każdego rodzaju treningu. Dostępny sprzęt możesz obejrzeć w Naszej galerii.

Bez wątpienia, dla każdego z Naszych Podopiecznych tworzymy spersonalizowaną kartotekę, która zawiera szczegółowe parametry składu ciała oraz obwody mierzone w centymetrach. Cyklicznie, co 2-3 tygodnie, dokładnie monitorujemy osiągnięty postęp i przeprowadzamy porównanie z wcześniejszymi wynikami. W ten sposób gwarantujemy, że żaden z postępów Naszych Podopiecznych nie umknie Naszej uwadze.

Niestety, ale na ten moment nie posiadamy jeszcze terminala, jednak zawsze można zapłacić przelewem.

Nasi Trenerzy, choć nie posiadają specjalizacji w dziedzinie dietetyki, skutecznie wspierają w procesie zmiany nawyków żywieniowych. Dla zainteresowanych tą sferą, proponujemy dostęp do starannie opracowanych planów żywieniowych, które dostarczą wytycznych dotyczących właściwego przygotowywania i bilansowania posiłków.

Naszym celem jest, nie jest to abyś musiał być na diecie, a abyś zmienił swoje nawyki żywieniowe na zawsze. Jest to o wiele skuteczniejsza metoda.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszym CENNIKIEM.

Jasne, możesz zapoznać się z Naszym Regulaminem.